SUBSCRIBE NOW

* You will receive the latest news and updates on your favorite celebrities!

Trending News

Subscribe Now

* You will receive the latest news and updates on your favorite celebrities!

Trending News

O mnie

Były trener w akademii Ferrera

 

Były tenisista sklasyfikowany na listach ATP. Obecnie indywidualny trener tenisa (javeatennis.com), trener syna Janka oraz agent JC Ferrero Equelite Sport Academy. Udziela konsultacji tenisowych w hiszpańskiej Jávea, w której mieszka oraz konsultacji online. Wielokrotny medalista Mistrzostw Polski. Autor książek. Bloger. YouTuber.

Grał m.in. z Nadalem, Alcarazem, Ferrero, Ferrerem, Robredo, Bautistą, Garcia-Lopezem, Andujarem, Ramirezem-Hidalgo, Fibakiem, Vilasem, Kubotem, Majchrzakiem, Fyrstenbergiem, Fogninim, Sharapovą, Henin, Safiną, El Aynaouim oraz z wieloma innymi.

Swoją przygodę z tenisem rozpoczął w wieku 9 lat i tak trwała przez ponad 20. W wieku 15 lat wyjechał do hiszpańskiej akademii Juana Carlosa Ferrero, który w tamtym czasie był numerem jeden na świecie. Zrealizował kurs trenerski w jego akademii oraz jest agentem Equelite. Mieszkał 3 lata nieopodal akademii Davida Ferrera, w której był trenerem oraz również agentem. Ponownie wrócił do hiszpańskiej Jávea, gdzie obecnie jest trenerem tenisa. Prowadzi karierę tenisową Janka. Pomaga w języku polskim w wyjazdach do akademii JC Ferrero Equelite. Prowadzi konsultacje tenisowe, również online. Pomaga głównie młodym zawodnikom i zawodniczkom w ich rozwoju, ale także trenerom, amatorom i rodzicom tenisistów.

Doświadczenia mieszkania i trenowania w Hiszpanii wywarły oraz dalej wywierają ogromny wpływ na jego życie, co zaowocowało napisaniem dwóch książek: “Trening Życia. Po drugiej stronie rakiety” oraz wspólnie z żoną Karoliną “Mały Tenisowy Mistrz”. Jej premiera miała miejsce 29 lipca 2019 podczas turnieju tenisowego ATP Challenger BNP Paribas Sopot Open. Kolejna książka “Made in  Spain. Sukces hiszpańskiego  tenisa” ma ukazać się w 2023 roku.

Chętnie dzieli się swoją wiedzą oraz drogą jaką przechodzą wspólnie z Jankiem oraz całą rodziną na kanale “Mały Tenisowy Mistrz” na YouTube.

Książki są do nabycia tutaj: www.malytenisowymistrz.pl/sklep

Konsultacje online: https://malytenisowymistrz.pl/konsultacje-online/

Współpraca (lekcje tenisa, wyjazd do Equelite, porady):

Telefon +48 609 060 699, WhatsApp +34 722 702 729

„Mam zaszczyt napisać tę rekomendację dla Dariusza Lipka, który był tenisistą w mojej akademii przez 3 lata. Był moim sparingpartnerem na sopockim turnieju ATP w 2003 roku, a także na Pucharze Davisa, który odbył się w Alicante w tym samym roku. Mogę zapewnić, że w czasie, gdy z nami pracował, był wysoce kompetentnym pracownikiem, doskonale zna się na hiszpańskich metodach szkolenia. Dariusz uzyskał certyfikat ukończenia kursu trenerskiego w naszej akademii. Pisząc powyższe słowa mogę zapewnić, że Darek ma szerokie umiejętności i polecam go pod każdym względem.”
 
Juan Carlos Ferrero – były lider światowego rankingu oraz mistrz Roland Garros

“Darek kilkakrotnie odwiedził moją akademię z grupą zawodników i muszę przyznać, że chciałbym, aby młodzi zawodniczy mieli taką pasję, zaangażowanie i oddanie do tenisa jak Darek. Jego zaletami jest chęć doskonalenia oraz motywacja do ciągłego rozwoju. Jest osobą, której można zaufać. W związku z powyższym jest i będzie bardzo dobrym trenerem, ponieważ zawsze był i jest zainteresowany systemem nauczania, jak posiadamy w Hiszpanii. Darek spędził wiele lat w naszym kraju jako zawodnik i zna filozofię hiszpańskiego tenisa. Dzięki temu może z łatwością przekazać ją dalej kolejnym tenisowym generacjom.”

Gonzalo Lopez-Fabrero – jeden z najbardziej renomowanych trenerów w Hiszpanii, trener 4 zawodników z top 100 ATP oraz dyrektor Pro Tennis Coaching BCN
WordPress Theme built by Shufflehound. © 2023. Mały Tenisowy Mistrz. All rights reserved