SUBSCRIBE NOW

* You will receive the latest news and updates on your favorite celebrities!

Trending News

Subscribe Now

* You will receive the latest news and updates on your favorite celebrities!

Trending News

Konsultacje online

COACHING & KONSULTACJE TENISOWE ONLINE

Najskuteczniejsza usługa coachingu online, dzięki której możesz podwyższyć swój poziom z dowolnego miejsca na świecie. Usługa polecana nie tylko dla każdej osoby grającej w tenisa, ale także rodzicom wchodzącym do świata tenisa. Pomagam minimalizować popełniane błędy w karierze tenisowej twojej pociechy. Dzięki temu zaoszczędzisz energię, czas i pieniądze.

Konsultacje tenisowe online są także świetną alternatywą dla tych zawodników czy zawodniczek, którzy nie mogą przyjechać do Javea, w której udzielam lekcji (konsultacji) stacjonarnie, a także dla tych, którzy nie mogą zostać w Javea na dłużej, a chcą pracować ze mną nad swoją grą z domu. Skorzystają również Ci, którzy chcą uzupełnić swoje treningi o cenne informacje oraz porady.

Mam do zaoferowania konsultacje w formie rozmowy z rodzicem tenisisty czy tenisistki, analiza uderzeń, analiza pracy nóg czy analiza meczu.

ANALIZA UDERZEŃ

Usługa analizy uderzenia dotyczy jednego konkretnego uderzenia, nad którym chciałbyś się skupić i poprawić. Analizuję: forhend, bekhend, slajsa, woleja, smecza, serwis i return. Pomagam poprawić Tobie, Twojemu zawodnikowi czy zawodniczce lub Twojemu dziecku najsłabsze uderzenie, korygując błędy, ucząc prawidłowej techniki i pokazując na, co w szczególności trzeba zwrócić uwagę w danym uderzeniu.

CO ZAWIERA ANALIZA UDERZENIA?

 

Komunikacja poprzez WhatsApp oraz na Zoom. Będziesz miał mój numer kontaktowy, aby przesłać mi filmy ze swoich uderzeń i porozmawiać bezpośrednio ze mną o swoich odczuciach i dyskomforcie podczas gry. Porozmawiamy o twoim uderzeniu oglądając je w tym samym czasie podczas rozmowy na Zoom.

Korekta błędów. Podkreślam to, co ujawnia wideo danego uderzenia za pomocą odtwarzania w zwolnionym tempie i mojego głosu analizującego klatka po klatce. Moje sugestie jak możesz poprawić ruch i technikę uderzenia.

Dzięki tej usłudze będziesz w stanie zrozumieć skąd się biorą twoje błędy, poprawić jakość Twojej pracy na nogach, dowiedzieć się jakie ustawienia są dla Ciebie wskazane, jakie są Twoje naturalne predyspozycje, zmniejszyć ryzyko występowania kontuzji czy skutecznie rozwijać swoją technikę.

CZĘSTO ZADAWANE PYTANIA

Jak zapłacić?

Poprzez Revolut klikając w powyższe przyciski lub poprzez przelew na konto w Aliorze (62 2490 0005 0000 4000 8335 5972 Dariusz Lipka) lub blikiem na telefon +48609060699

Jak przesłać wideo do analizy?

Poprzez “WeTransfer” na adres dareklipka@hotmail.com. Dzięki temu film nie straci wówczas na swojej oryginalnej jakości.

Kiedy odbędzie się rozmowa na Zoomie?

W pierwszej kolejności dokonujesz płatności (Revolut lub Blik) lub wysyłasz mi potwierdzenie przelewu (Alior zwykły przelew). Następnie przesyłasz wideo poprzez WeTransfer. Jak poinformuję Cię o poprawnym otrzymaniu filmu to umawiamy się na wspólnie ustalony termin rozmowy na Zoomie.

Jaki jest czas trwania analizy?

Czas trwania analizy na Zoomie to 40 minut.

Co obejmuje usługa?

Moja analiza Twojego uderzenia podczas wspólnej rozmowy na Zoomie do 40 minut (w przypadku jednego uderzenia, w przypadku dwóch uderzeń 1 godzina 20 minut itd.) i spersonalizowany monitoring przez 30 dni.

WordPress Theme built by Shufflehound. © 2023. Mały Tenisowy Mistrz. All rights reserved