SUBSCRIBE NOW

* You will receive the latest news and updates on your favorite celebrities!

Trending News

Subscribe Now

* You will receive the latest news and updates on your favorite celebrities!

Trending News

Akademia Ferrero

Polski Agent Ferrero Tennis Academy

JUAN CARLOS FERRERO TENNIS ACADEMY

Ferrero Tennis Academy znajduje się 5 minut od Villeny i 30 minut od lotniska i plaży w Alicante. Powierzchnia Akademii wynosi 120.000 metrów kwadratowych i jest idealnym miejscem dla zawodników, którzy chcą osiągnąć swoje cele. Zapewniamy wszystkie najlepsze udogodnienia dla naszych zawodników. Największą zaletą akademii jest doskonała pogoda przez cały rok.

Pierwszą atrakcją akademii są jej ogrody, ustawione wokół kortów i głównego budynku. Po przybyciu tutaj, z każdego zakątka zauważysz spokój, ponieważ nasza akademia znajduje się z dala od autostrady i hałasu miasta. Korzystaj z naszych najwyższej jakości kortów, zawsze gotowych do użytku dzięki naszemu zespołowi konserwatorów, który pracuje nad utrzymaniem akademii w dobrym stanie.

DLACZEGO FERRERO?

Akademia Ferrero jest uznawana za jedną z najlepszych akademii tenisowych na świecie. Przy wspaniałym klimacie przez cały rok, znajdują się tam wspaniałe obiekty rozmieszczone strategicznie, aby ułatwić koncentrację tenisistów.

W kompleksie pracuje na co dzień liczny personel techniczny. Dzięki indywidualnemu podejściu, cały zespół z doświadczeniem WTA i ATP zaspokaja wszystkie możliwe potrzeby tenisistów.

Znaczna liczba naszych młodych graczy dominuje w krajowych rankingach w swoich kategoriach, włączając w to graczy międzynarodowych, takich jak Carlos Alcaraz (1 ATP) czy Pablo Carreño (13 ATP).

Choć to wszystko jest wspaniałe i uważamy się za najlepszych w tej dziedzinie, prawdą jest, że inne duże akademie również mogą pochwalić się dobrym zapleczem i trenerami. Dlaczego więc warto wybrać Ferrero?

Equelite oferuje dwie rzeczy, których nie ma żadna inna akademia na świecie i jesteśmy z tego dumni:

Pierwszą jest to, że jeden z naszych pierwszych zawodników z akademii zdołał osiągnąć światowe Nº1. Juan Carlos Ferrero nie tylko mieszka w akademii i zna osobiście każdego zawodnika, ale także nadzoruje sesje treningowe i harmonogramy oraz wchodzi na kort, aby pomóc naszym zawodnikom osiągnąć ich cele.

Po drugie, akademia charakteryzuje się rodzinnym środowiskiem od ponad 30 lat. Jesteśmy dumni, że możemy przedstawić akademię jako wielką rodzinę, w której zawodnicy i pracownicy żyją i uczą się razem.

Ferrero Tennis Academy szczyci się tym, że jest znaną na całym świecie akademią o wysokim wyczynie zlokalizowaną w Villena, w Hiszpanii. Akademia została założona w 1990 roku przez Antonio Martineza Cascalesa i przeszła długą drogę od tego czasu, ponad 30 lat temu. Kiedy akademia po raz pierwszy otworzyła swoje drzwi dla świata, miała tylko 2 korty. Dziś z dumą możemy ogłosić naszą akademię jako najlepszą akademię o wysokim wyczynie, z 20 kortami o wszystkich nawierzchniach i wieloma innymi obiektami światowej klasy.

Od początku istnienia akademia pracuje nad tym, aby wydobyć z zawodników wszystko co najlepsze. Zamiarem Antonio M. Cascalesa było uzyskanie najlepszych obiektów i warunków dla młodych sportowców, aby poprawić tenis w okolicy i dostać się do profesjonalnego świata tenisa. Juan Carlos Ferrero trafił w ręce Cascalesa w wieku 10 lat. Codzienne praktyki jego taty w klubie tenisowym sprawiły, że wziął do ręki rakietę i wybrał sport, który chciał uprawiać do końca życia. Pracownicy akademii promują rozwój społeczny i kulturalny swoich zawodników, dbając o ich rozwój.

W akademii można korzystać z pobytu w naszym Hotelu Rural Equelite nie tylko z tenisa, ale także z padla, restauracji, sklepu Equelite Sport i kliniki fizjoterapii. Akademia jest miejscem, gdzie profesjonalni gracze cieszyli się swoim pobytem trenując u nas, a wielu z nich nadal pracuje w programie zawodniczym. Ponadto, można odbyć wycieczki po okolicy Alicante/Valencia podczas korzystania z programów.

Akademia podkreśla swój program zawodniczy dla tych z ambicjami poprawy swojego stylu gry. Program ma ograniczoną liczbę miejsc ze względu na spersonalizowany trening oferowany zawodnikom. Zawodnicy będą nadzorowani przez wysokiej klasy personel: certyfikowanych trenerów tenisa, trenerów sportowych, fizjoterapeutów, lekarzy i psychologów. Wszyscy pracownicy pracowali z profesjonalnymi sportowcami. Podczas pobytu, spersonalizowany plan treningowy i turniejowy zostanie dostosowany do poziomu i wieku każdego zawodnika.

Edukacja stanowi nieodłączną część wartości Equelite zarówno na korcie, jak i poza nim. Zawodnicy, którzy chcieliby połączyć treningi z nauką, będą mogli to zrobić w naszych głównych obiektach. Z tego powodu współpracujemy ze szkołą “King’s College”, znajdującą się w Alicante, aby zaoferować możliwość korzystania z systemu British Council. Plan nauki będzie zorganizowany i dostosowany indywidualnie przez naszych nauczycieli dla każdego zawodnika zgodnie z planem tenisowym. Korepetycje można brać w dowolnym czasie, również wieczorami i w weekendy. Możesz również wziąć prywatne lekcje hiszpańskiego i angielskiego z naszymi nauczycielami.

Warto zwrócić uwagę między innymi na dużą liczbę turniejów dla wszystkich grup wiekowych i poziomów zaawansowania, które można rozegrać w akademii. Jesteśmy dumni z jedynego turnieju juniorskiego kategorii ITF G1: Trofeo Juan Carlos Ferrero G1, oraz innych turniejów takich jak ATP Alicante Ferrero Challenger i innych turniejów krajowych. Na wszystkie z nich pomagamy naszym zawodnikom zdobyć dzikie karty.

Dla tych, którzy chcą rozwijać swój tenis do poziomu bardziej towarzyskiego lub zabawowego, akademia oferuje inne programy oprócz wysokiej rywalizacji, takie jak mini-tenis lub rekreacyjne działania tenisowe i padel. Są one dostosowane do mniejszych grup i dzieci. W okresie letnim, akademia oferuje Obóz Letni (czerwiec, lipiec i sierpień), gdzie dzieci od 8 lat i starsze mają możliwość trenowania jak nasi profesjonalni gracze przez cały rok.

Ferrero Tennis Academy jest jedną z najlepszych akademii tenisowych o wysokim  wyczynie na świecie zlokalizowaną w Villenie w Hiszpanii. W 1980 roku, w wieku 22 lat Antonio Martinez Cascales założył szkołę tenisa w klubie, w którym wcześniej trenował. W latach 80-tych szkoła była jedną z najlepszych w Hiszpanii i zyskała sławę wśród młodych graczy oraz ukształtowała profesjonalnych graczy takich jak Santiago Ventura (ATP 50).

Akademia została założona w 1990 roku przez Cascalesa. Po jej założeniu Antonio Martinez Cascales (główny trener) wraz z Samuelem Lopezem (trener) stworzyli drużynę i zaczęli w niej trenować dzieci, gdzie Juan Carlos Ferrero stał się częścią drużyny w tym samym roku, gdy miał 10 lat.

W 1994 roku Juan Carlos został mistrzem Drużynowych Mistrzostw Hiszpanii do lat 14. W 1995 roku Antonio Martinez Cascales postanowił kupić mały dom i wybudować 2 korty, gdzie obecnie wspólnie z Juanem Carlosem Ferrero prowadzą akademię tenisa o wysokim wyczynie.

Celem tej akademii było uzyskanie jak najlepszych obiektów dla młodych sportowców, gdzie mogliby trenować, poprawiać swoje umiejętności tenisowe i dostać się do świata profesjonalistów, takich jak Juan Carlos Ferrero (Nº 1), Carlos Alcaraz (Nº1), Nicolas Almagro (Top 10), Pablo Carreño (Top 10), Guillermo García López (Top 50) i María Teresa Torro Flor (Top 50).

Oprócz nich, w naszej akademii trenowali profesjonalni tenisiści, tacy jak Maria Sharapova i jej zespół, który przygotowywał ją do debiutu na Roland-Garros i zdobycia pozycji nr 1 na świecie w 2005 roku, a także świętował z nami swoje zwycięstwo; David Ferrer, który zdobył z nami swoje pierwsze punkty ATP. Przez naszą akademię przewinęli się Justin Henin, Dinara Safina i Marat Safin, Thomaz Bellucci, Maria Jose Martinez, Santiago Ventura, Marta Domachowska, Aravene Rezai, Mariusz Fystenberg, Mohamed Safwat.

Obecnie akademia liczy się z jedną z najlepszych międzynarodowych rezerw młodych sportowców jak Emilio Nava, Eva Guerrero, Meritxell Boix i Rafael Segado.

Oprócz tenisa, poznaj inne opcje, które oferuje Ci Equelite, takie jak wyjazdy na turnieje, transfer z lotnisk lub dworców, pobyt dla rodziców, szkoła itp.

Programy (szczegóły poniżej na stronie):

 • Zawodniczy całoroczny (Competition)
 • Zawodniczy krótkoterminowy (Short-term Competition)
 • Zawodniczy do lat 12 (Under 12 Competition)
 • Obóz letni (Summer Stage Competition)
 • Grupy
 • Amatorzy

Dodatkowe Usługi

Tenis

Zarezerwuj sobie miejsce w szkole dla wszystkich grup wiekowych i poziomów zaawansowania (inicjacja, zawodowstwo, dorośli; specjalne programy na wakacje) lub skorzystaj z konkretnych zajęć uzupełniających codzienną aktywność.

Padel

Zmień rakietę i uprawiaj modny sport w Hiszpanii: szkoła dla wszystkich grup wiekowych i poziomów, lub prywatne lekcje. A nawet konkretny program zawodniczy!

Psychologia

Wszyscy wiemy jak ważna jest w dzisiejszych czasach siła psychiczna w sporcie. Dlatego nasi psychologowie sportu posiadają pełne kwalifikacje do pracy z młodymi sportowcami w celu uzupełnienia ich przygotowania: zajęcia grupowe lub indywidualne, na korcie lub poza nim, teoretyczne i praktyczne.

Treningi Fitness

Akademia oferuje specyficzne programy w zależności od potrzeb: intensywne lub okresowe, indywidualne lub w grupach, w celu zwiększenia lub zmniejszenia wagi. Ponadto oferujemy możliwość uczestnictwa w specjalnych programach, aby drużyny mogły przygotować się do sezonu, a nawet programy na odległość z korepetycjami przez Skype.

Fizjoterapia

Klinika fizjoterapii Ferrero Tennis Academy posiada akredytowanych profesjonalistów z dużym doświadczeniem w branży i szeroką ofertą masaży leczniczych w celu zapobiegania lub leczenia urazów. Pracujemy z Indiba Activ, narzędziem, które pomaga nam pracować nad leczeniem urazów przy użyciu najnowszej technologii.

Języki

Wykorzystaj swój pobyt u nas na naukę angielskiego lub hiszpańskiego z naszymi nauczycielami.

Zarządzanie wizami

Akademia współpracuje z międzynarodową firmą specjalizującą się w pomocy obcokrajowcom w uzyskaniu wizy. Jeśli zawodnik potrzebuje takich usług, Akademia pomoże mu skontaktować się z tą firmą.

 

Inne usługi:

 • Zakwaterowanie w hotelu i restauracja dla rodziców: Posiadamy najwyższej klasy pokoje dla rodziców i dorosłych w najbardziej ekskluzywnej części Akademii, a także restaurację oddzieloną od stołówki zawodników, abyście Państwo czuli się komfortowo podczas pobytu i odwiedzin swoich dzieci.
 • Transport: Zapewniamy Państwu usługę transportową na lotniska w Alicante i Walencji oraz na dworce kolejowe w Villena, Alicante i Walencji. Ponadto wyjazdy na turnieje odbywają się zawsze oficjalnymi samochodami Akademii i zawsze razem z trenerem.
 • Nauka: Zawodnicy mogą uczyć się w ciągu roku u prowadzonego przez siebie nauczyciela zarówno hiszpańskiego jak i zagranicznego. Oferujemy również możliwość nauki języka hiszpańskiego lub angielskiego, dla osób zainteresowanych szybką nauką języka.
 • Konta bankowe: Pomagamy w procedurach otwarcia konta w dowolnym banku w Villena. Ponadto, gracz może wypłacić pieniądze z recepcji Akademii kiedy tylko zechce, za zgodą rodziców i Akademii.
 • Podróże: Z naszego sekretariatu zarządzamy i organizujemy podróże zawodników, turnieje, wycieczki lub wakacje.
 • Sklep sportowy: Akademia posiada sklep z niezbędnymi materiałami i sprzętem do treningów: ubrania tenisowe, obuwie, naciągi, owijki, czapki, rakiety itp.
 • Naciąganie rakiet: Dysponujemy szybkim i skutecznym serwisem naciągania rakiet oraz konsultacją i doradztwem w przypadku wątpliwości lub zmiany rakiety.
 • Wyjazdy: W ciągu roku czasami wyjeżdżamy na profesjonalne turnieje (Valencia Open 500, Davis Cup itp.) lub na jakieś codzienne wyjazdy, np. Terra Mitica, Aqualandia, Paintball, Karting itp.
 • Internet: Istnieje połączenie lądowe w pokojach i wi-fi w częściach wspólnych Akademii.
 • Pralnia: Akademia posiada serwis sprzątający odpowiedzialny za sprawne korzystanie z pralek, suszarek i prasowania zgodnie z potrzebami graczy.

Sport ewoluuje i staje się coraz ważniejszy w naszym społeczeństwie, to co jeszcze kilka lat temu uprawialiśmy jako hobby, teraz jest pracą.

Jak to jest normalne i powszechne, kiedy działalność jest rozwijana, niektóre przepisy i niektóre kontrole są wymagane w celu uzyskania większej organizacji. Dlatego też, sport jest obecnie zinstytucjonalizowany i ma wpływ na ekonomiczne, społeczne, pracownicze, rasowe, globalne aspekty i tak dalej. Sport zyskał większe znaczenie i w rezultacie, są one rozpatrywane z bardziej legalnej i przywłaszczonej organizacji.

Dorośli i dzieci lubią uprawiać aktywność sportową, niektórzy z nich nawet stają się profesjonalnie rozpoznawani dzięki swoim umiejętnościom sportowym. W dzisiejszych czasach sport ma kontrolę prawną i społeczną, poprzez umowy, federacje, kodeksy etyczne, światowe służby sportowe, itp. Instytucje obejmują od lokalnych dzielnic, aż po organizacje ponadnarodowe. Sport jest jednym z niewielu wydarzeń, które mogą łączyć ludzi bez żadnych ograniczeń, a ze względu na znaczenie, jakie miał w ciągu ostatnich dziesięcioleci, obecnie istnieją pewne nauki skupiające się na jego badaniu, takie jak antropologia, socjologia, prawo, polityka, finanse, reklama, itp. UNESCO (1989), stwierdziło, że sport to specyficzna działalność we współzawodnictwie, w której praktyka ćwiczeń fizycznych jest silnie wartościowana, mająca na celu osiągnięcie prawdopodobieństwa morfofunkcjonalnych i psychicznych ulepszeń, związanych z pokonaniem zawodnika lub jego przeciwnika. Nie mają one jednak na celu jedynie usprawnienia ludzkiego ciała, ale także rozwój i wzbogacenie ducha oraz niektórych innych cech, takich jak lojalność, energia, wytrwałość, stanowczość. Według Pierre’a de Coubertin, przywódcy Międzynarodowego Ruchu Olimpijskiego, sport to “dobrowolne i regularne oddawanie czci intensywnemu wysiłkowi mięśniowemu, poparte pragnieniem postępu, które może nawet prowadzić do ryzyka”.

Kiedy już to powiedzieliśmy, Akademia Ferrero dodaje to, co jest uważane za główne zasady w sporcie ogólnym, a szczególnie w tenisie, w XXI wieku: jakość życia, przyjemność i edukacja. Wartości, które staramy się przekazywać tym, którzy przychodzą i odwiedzają nasze obiekty.

Villena to miasto położone w la Comunidad Valenciana, w Hiszpanii, na północnym zachodzie prowincji Alicante, graniczące od zachodu z Kastylią-La Mancha i Murcją, a od północy z Walencją.

Villena posiada sądownictwo i jest stolicą regionu Alto Vinalopó. Znajduje się na wysokości 504 metrów OSL i ma powierzchnię 345,6 km2, (drugie co do wielkości miasto w prowincji). Villena ma 35.222 mieszkańców (według Narodowego Instytutu Statystycznego), co daje 10. największe miasto w Alicante i 22. w la Comunidad Valenciana.

Villena jest starym miastem, a jej najważniejszy zabytek znajduje się na szczycie miasta: starożytny arabski zamek. U podnóża tej twierdzy powstało pierwotne centrum miasta i od tego czasu liczba ludności wzrastała i ustawiała się wokół, a wszystko to otoczone było terenami rolniczymi. Po rekonkwiście panowie z zasłużonego rodu los Manueles, Aragón i Pacheco, założyli stolicę rozległego markizatu na wiele lat, co miało wpływ na historię kraju.

INFORMACJE PRAWNE

Akademia posiada ubezpieczenie zbiorowe, które obejmuje wypadki cielesne z powodu uprawiania i nauki tenisa. Wszyscy zawodnicy mają je tylko za to, że są zawodnikami akademii w okresie trwania programu bez dodatkowych kosztów. Nieograniczona opieka medyczna z tytułu wypadku w ośrodkach FIATC; trwałego inwalidztwa i śmierci do kwoty 18.030,36€.

Gracze i ich opiekunowie są świadomi, że działalność sportowa i społeczna może prowadzić do podróży poza FERRERO TENNIS ACADEMY, a każdy rodzaj podróży wiąże się z pewnym ryzykiem (zaniedbania lub innym), które zakładają, zwolnienie z odpowiedzialności, która może wynikać z takiego ryzyka wobec Akademii, firm współpracujących, pracowników, trenerów i innych graczy.

Niniejszym wyraźnie zaznaczamy, że zawodnicy i ich opiekunowie rezygnują z podejmowania działań prawnych wobec AKADEMII FERRERO.

Przystępujemy do objaśnienia Państwu regulacji ekonomicznych dotyczących turniejów:

TURNIEJ Z ZAKWATEROWANIEM

 1. KOSZTORYS: Rodzice/Opiekunowie zawodnika otrzymają kosztorys z przybliżonym kosztem na zawodnika i turniej.

 2. PŁATNOŚĆ: Po otrzymaniu kosztorysu, rodzice/opiekunowie dokonają przelewu bankowego o tej samej kwocie na konto bankowe akademii Ferrero ES79 2100 2291 7302 0002 7142 do 48 godzin po jego otrzymaniu, w przeciwnym razie zawodnik nie będzie mógł zagrać w turnieju.

 3. ZAKOŃCZENIE TURNIEJU: Akademia Ferrero wyśle do rodziców/opiekunów zawodnika e-mail z fakturą, w której będą wskazane rzeczywiste koszty poniesione przez zawodnika podczas turnieju.

 4. Jeśli zostaną pieniądze, zawodnicy/opiekunowie zawodnika mogą wybrać pomiędzy pozostawieniem tej kwoty na inne wyjazdy, a odzyskaniem tej kwoty.

WYMÓG ROZGRYWANIA TURNIEJÓW Z NOCLEGIEM

 • Kosztorys turnieju musi być opłacony tak jak jest to powiedziane w punkcie 2.
 • Płatności w akademii muszą być na bieżąco uregulowane.

TURNIEJE BEZ NOCLEGU

 1. FAKTUROWANIE: Zawodnicy/opiekunowie zawodników otrzymają miesięczną fakturę datowaną na ostatni dzień miesiąca, na której wśród innych wydatków znajdą się turnieje bez noclegu, które zawodnik gra wskazując turniej, datę oraz trenera, który pojechał z zawodnikiem.
 2. PŁATNOŚCI: Należy przestrzegać zasad płatności akademii, oznacza to, że faktura musi być opłacona do 20 dnia każdego miesiąca.

WYMÓG ROZGRYWANIA TURNIEJÓW BEZ NOCLEGU

 • Płatności za inne turnieje muszą być w pełni aktualne
 • Płatności za akademię muszą być w pełni aktualne.

NIEPRAWIDŁOWOŚĆ

Skutkiem nieprzestrzegania tych zasad będzie niedopuszczenie zawodnika do wyjazdów na turnieje.

Zawodnicy i ich opiekunowie wyrażają zgodę i upoważniają, że osoby niepełnoletnie mogą być fotografowane i nagrywane, zarówno w Akademii, jak i poza nią, podczas ich uczestnictwa w codziennych zajęciach. Wyrażamy również zgodę i upoważniamy Akademię oraz firmy współpracujące, które mogą wykorzystać w sposób i w czasie, który uznają za stosowny, bez żadnego wynagrodzenia za te zdjęcia bez zgody.

Po podpisaniu rejestracji i wpłaceniu 25% całkowitej ceny kursu, zgłoszenie zostanie uznane za sformalizowane. Pozostała część płatności musi być w pełni opłacona, co najmniej dwa tygodnie przed rozpoczęciem treningów. W przypadku anulowania kursu, dozwolone są następujące zwroty:

Jeśli odwołanie nastąpi na cztery tygodnie przed rozpoczęciem kursu, 100% wpłaconej kwoty zostanie zwrócone.
Jeśli rezygnacja nastąpi na dwa tygodnie przed i mniej niż cztery tygodnie przed rozpoczęciem kursu, 75% wpłaconej kwoty zostanie zwrócone.
Jeśli rezygnacja nastąpi na mniej niż dwa tygodnie przed rozpoczęciem kursu, pieniądze nie zostaną zwrócone. Ta sama zasada będzie obowiązywać, jeśli kandydat opuści kurs z jakiegokolwiek powodu, nawet z powodu choroby i jeśli kurs już się rozpoczął.
Wszelkie kwoty nie zwrócone mogą być wykorzystane na opłacenie przyszłego kursu w następnym roku kalendarzowym.

Do wszystkich cen wliczony jest podatek VAT.

PROGRAMY

ZOSTAŃ CZŁONKIEM RODZINY EQUELITE! DLA ZAWODNIKÓW I ZAWODNICZEK, KTÓRZY CHCĄ WYKORZYSTAĆ SWÓJ POTENCJAŁ

 

Opis programu:

Ze względu na spersonalizowany trening, Akademia ma ogranczoną liczbę miejsc w rocznym programie. Podczas pobytu zawodnika opracowywany jest plan treningów i turniejów w zależności od wieku, poziomu i celów.

Zawodnicy trenują średnio 35 godzin tygodniowo (między 33 a 38) trenują codziennie z wyjątkiem sobotniego popołudnia i niedziel, a także określonych dni odpoczynku: Turnieje i/lub specyficzne przygotowania. Normalny dzień jest podzielony na dwie tury tenisa i fitnessu rano i dwie po południu, w tym praca mentalna i jeśli to konieczne, fizjoterapia, aby zapobiec wszelkim urazom.

Plan treningowy jest taki sam, jaki śledzą Carlos Alcaraz, Pablo Carreño czy Emilio Nava; i posiada system technologiczny Playsight. Najbardziej innowacyjne i kompletne narzędzie w zakresie monitorowania treningu, któe posiadają wszystkie Wielkie Szlemy: analiza gry, trening według celów ranking …

Plan zostanie opracowany przez nasz zespół, składający się z trenerów, trenerów fitness, fizjoterapeutów, lekarzy, dietetyków i psychologów. Nasi trenerzy są certyfikowani przez najbardziej prestiżowe organizacje na świecie i mają wieloletnie doświadczenie; prowadzone przez Juan Carlos Ferrero i Antonio Martínez Cascales.

 

Opłaty:

4.500€/miesiąc – Program roczny.
2.750€/miesiąc – Program zewnętrzny (szkolenie i posiłki).
2.980€/rok – zapisy do szkoły
Szkoła hiszpańska i brytyjska, na każdym poziomie.
Specjalna polityka rabatowa dla wcześniejszych płatności i rodzeństwa!

 

Cena zawiera:

 • Codzienny trening tenisowy, mentalny i fizyczny.
 • Zakwaterowanie w kampusie Akademii, gdzie  mieszka część kadry oraz Juan Carlos Ferrero i Antonio M. Cascales. Pokoje na długi pobyt są wyposażone we wszystkie niezbędne rzeczy, których zawodnik potrzebuje do życia i nauki.
 • Pełne wyżywienie (5 posiłków dziennie). Menu opracowywane jest przez profesjonalnych kucharzy, przy wsparciu naszego dietetyka i trenerów fitness. Szefowie kuchni zapewnią Ci dania kuchni śródziemnomorskiej, orientalnej i międzynarodowej.
 • Treningi z nową technologią PLAYSIGHT.
 • Leczenie urazów w naszej klinice fizjoterapii.
 • Bezpłatne korzystanie ze wszystkich obiektów Equelite
 • Testy sprawnościowe, tenisowe i psychologiczne.
 • Ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków.
 • Coaching podczas turniejów i sprawozdań.
 • Codzienną pracę psychologiczną według My Mental Game.
 • Połączenie Wi-Fi na terenie całej akademii.
 • Opłaty za zapisy do szkoły i materiały*.
 • Egzaminy* (IGCSE/GCSE/A-level/CIDEAD)
 • Materiały szkolne*
  * Obejmuje tylko osoby, które zapiszą się do szkoły

 

Cena nie zawiera:

 • Wydatki związane z turniejami.
 • Pranie.
 • Naciągnie rakiet.
 • Ubezpieczenie medyczne.
 • Prywatne lekcje.

 

Plan dnia ze szkołą:

 • 7:30 Śniadanie
 • 8.00 Zajęcia szkolne
 • 9:40 Fitness
 • 11.20 Przerwa
 • 11.30 Tenis
 • 13.30 Lunch
 • 16.00 Tenis lub Fitness
 • 17.30 Przerwa
 • 17.40 Tenis lub Fitness
 • 19.00 Lekcje w szkole
 • 21.00: Kolacja

 

Plan dnia bez szkoły:

 • 8.00 Śniadanie
 • 9.15 Rozgrzewka
 • 9.30 Fitness
 • 11.20 Przerwa
 • 11.30 Tenis
 • 13.30 Lunch
 • 16.00 Tenis
 • 17.30 Przerwa
 • 17.40 Fitness
 • 19.10 Stretching
 • 20.00: Kolacja

 

Wyjazdy na turnieje

Gracze i ich opiekunowie są świadomi, że działalność sportowa i społeczna może prowadzić do podróży poza Ferrero Tennis Academy, a każdy rodzaj podróży wiąże się z pewnym ryzykiem (zaniedbania lub innym), które zakładają, zwolnienie z odpowiedzialności, która może wynikać z takiego ryzyka wobec Akademii, firm współpracujących, pracowników, trenerów i innych graczy.

Niniejszym wyraźnie zaznaczamy, że zawodnicy i ich opiekunowie rezygnują z podejmowania działań prawnych wobec AKADEMII FERRERO.

Przystępujemy do objaśnienia Państwu regulacji ekonomicznych dotyczących turniejów:

 

Turniej z zakwaterowaniem

 1. Kosztorys: Rodzice/Opiekunowie zawodnika otrzymają kosztorys z przybliżonym kosztem na zawodnika i turniej.

 2. Płatność: Po otrzymaniu kosztorysu, rodzice/opiekunowie dokonają przelewu bankowego o tej samej kwocie na konto bankowe akademii Ferrero ES79 2100 2291 7302 0002 7142 do 48 godzin po jego otrzymaniu, w przeciwnym razie zawodnik nie będzie mógł zagrać w turnieju.

 3. Zakończenie turnieju: akademia wyśle do rodziców/opiekunów zawodnika e-mail z fakturą, w której będą wskazane rzeczywiste koszty poniesione przez zawodnika podczas turnieju.

 4. Jeśli zostaną pieniądze, zawodnicy/opiekunowie zawodnika mogą wybrać pomiędzy pozostawieniem tej kwoty na inne wyjazdy, a odzyskaniem tej kwoty.

Wymóg rozgrywania turniejów z noclegiem

 • Kosztorys turnieju musi być opłacony tak jak jest to powiedziane w punkcie 2.
 • Płatności w akademii muszą być na bieżąco uregulowane.

 

Turnieje bez noclegu

 1. Fakturowanie: Zawodnicy/opiekunowie zawodników otrzymają miesięczną fakturę datowaną na ostatni dzień miesiąca, na której wśród innych wydatków znajdą się turnieje bez noclegu, które zawodnik gra wskazując turniej, datę oraz trenera, który pojechał z zawodnikiem.
 2. Płatności: Należy przestrzegać zasad płatności akademii, oznacza to, że faktura musi być opłacona do 20 dnia każdego miesiąca.

 

Wymóg rozgrywania turnieju bez noclegu

 • Płatności za inne turnieje muszą być w pełni aktualne
 • Płatności za akademię muszą być w pełni aktualne.

 

Nieprawidłowość

Skutkiem nieprzestrzegania tych zasad będzie niedopuszczenie zawodnika do wyjazdów na turnieje.

TRENUJ Z NAMI W KRÓTKICH TERMINACH! INDYWIDUALNY TRENING STWORZONY W CELU POPRAWY KAŻDEGO ASPEKTU ZAWODNIKA

 

Opis programu:

W ciągu roku oferujemy możliwość, aby zawodnicy z całego świata przyjechali do akademii i wzięli udział w rocznym programie, ale w krótszych okresach. Dzięki temu mogą przeprowadzić intensywny trening, aby przygotować się do turnieju, na konkretnej nawierzchni i przeprowadzić swój okres przygotowawczy.

Plan treningowy jest opracowany przez nasz wysoko wykwalifikowany zespół trenerski (trenerzy tenisa, trenerzy fitness, fizjoterapeuci, lekarze, psycholodzy, itd.) wszyscy kierowani przez Juana Carlosa Ferrero i Antonio Martineza Cascalesa. Obaj, tak samo jak część personelu, mieszkają w akademii, co tworzy rodziną atmosferę.

Akademia dostosowuje się do potrzeb graczy, oferując sposób szkolenia, który pomaga im zmaksymalizować ich grę. Treningom tenisowym towarzyszy kompleksowe szkolenie oparte na różnych wartościach, takich jak ciężka praca, dyscyplina, pokora, tolerancja, szacunek, organizacja i zaangażowanie.

 

Opłaty tygodniowe:

 • 1 tydzień 1.540€
 • 2 tygodnie 2.925€
 • 3 tygodnie 4.155€
 • 4 tygodnie 5.235€
 • 5 tygodni 6.160€
 • 6 tygodni 6.930€

 

Cena zawiera:

Tenis, fitness i trening mentalny

 • Zakwaterowanie w kampusie Akademii, gdzie mieszka część kadry, a także Juan Carlos Ferrero i Antonio M. Cascales;
 • Połączenie WiFi;
 • Pełne wyżywienie (5 posiłków);
 • Fizjoterapia w przypadku urazów;
 • Bezpłatne korzystanie z wszystkich obiektów;
 • Ubezpieczenie od wypadków;
 • Treningi i koordynacja turniejów.

 

Cena nie zawiera:

 • Pralnia;
 • Wydatki związane z turniejem;
 • Naciąganie rakiet.

 

Plan dnia:

Plan treningów może ulec pewnym zmianom w zależności od sezonu. Dzień jest zawsze podzielony na dwie tury rano i dwie po południu, zwykle jedna tenisowa i jedna fitness, wprowadzając zawsze pracę mentalną i w razie potrzeby usługę fizjoterapeuty.

 • 8.00 Śniadanie
 • 9.30 Trening
 • 11.20 Przerwa
 • 11.30 Trening
 • 13.30 Odpoczynek
 • 14.00 Lunch
 • 16.00 Trening
 • 17.30 Przerwa
 • 17.40 Trening
 • 19.30 Odpoczynek
 • 20.00: Kolacja
 • 23.00 Cisza nocna

 

Poszczególne kroki zgłoszenia:

Aby zarezerwować swoje miejsce, należy wypełnić formularz i dokonać wpłaty w wysokości 25% całkowitej kwoty planu. Pozostała kwota powinna zostać wpłacona co najmniej 15 dni przed rozpoczęciem programu.

 

Polityka anulowania:

 • Jeśli rezygnacja zostanie złożona na 4 tygodnie przed rozpoczęciem programu, 100% zostanie zwrócone;
 • Jeśli rezygnacja zostanie złożona co najmniej 15 dni przed rozpoczęciem programu, 75% wpłaconej kwoty zostanie zwrócone;
 • Jeśli rezygnacja zostanie złożona na mniej niż 15 dni, żadne pieniądze nie zostaną zwrócone, podobnie jak w przypadku, gdy gracz zrezygnuje z programu po jego rozpoczęciu (bez względu na powód). Gracz będzie miał możliwość otrzymania noty kredytowej, którą będzie mógł wydać w ciągu roku. W przypadku, gdy program ma specjalne okoliczności, zostaną one określone w opisie.

 

Wyjazdy na turnieje

Gracze i ich opiekunowie są świadomi, że działalność sportowa i społeczna może prowadzić do podróży poza Akademię Ferrero, a każdy rodzaj podróży wiąże się z pewnym ryzykiem (zaniedbania lub innym), które zakładają, zwolnienie z odpowiedzialności, która może wynikać z takiego ryzyka wobec Akademii, firm współpracujących, pracowników, trenerów i innych graczy.

Niniejszym wyraźnie zaznaczamy, że zawodnicy i ich opiekunowie rezygnują z podejmowania działań prawnych wobec AKADEMII FERRERO.

Przystępujemy do objaśnienia Państwu regulacji ekonomicznych dotyczących turniejów:

Turniej z zakwaterowaniem

 1. Kosztorys: Rodzice/Opiekunowie zawodnika otrzymają kosztorys z przybliżonym kosztem na zawodnika i turniej.

 2. Płatność: Po otrzymaniu kosztorysu, rodzice/opiekunowie dokonają przelewu bankowego o tej samej kwocie na konto bankowe akademii Ferrero ES79 2100 2291 7302 0002 7142 do 48 godzin po jego otrzymaniu, w przeciwnym razie zawodnik nie będzie mógł zagrać w turnieju.

 3. Zakończenie turnieju: akademia wyśle do rodziców/opiekunów zawodnika e-mail z fakturą, w której będą wskazane rzeczywiste koszty poniesione przez zawodnika podczas turnieju.

 4. Jeśli zostaną pieniądze, zawodnicy/opiekunowie zawodnika mogą wybrać pomiędzy pozostawieniem tej kwoty na inne wyjazdy, a odzyskaniem tej kwoty.

Wymóg rozgrywania turniejów z noclegiem

 • Kosztorys turnieju musi być opłacony tak jak jest to powiedziane w punkcie 2.
 • Płatności w akademii muszą być na bieżąco uregulowane.

 

Turnieje bez noclegu

 1. Fakturowanie: Zawodnicy/opiekunowie zawodników otrzymają miesięczną fakturę datowaną na ostatni dzień miesiąca, na której wśród innych wydatków znajdą się turnieje bez noclegu, które zawodnik gra wskazując turniej, datę oraz trenera, który pojechał z zawodnikiem.
 2. Płatności: Należy przestrzegać zasad płatności akademii, oznacza to, że faktura musi być opłacona do 20 dnia każdego miesiąca.

 

Wymóg rozgrywania turniejów bez noclegu

 • Płatności za inne turnieje muszą być w pełni aktualne
 • Płatności za akademię muszą być w pełni aktualne.

 

Nieprawidłowość

Skutkiem nieprzestrzegania tych zasad będzie niedopuszczenie zawodnika do wyjazdów na turnieje.

TRENUJ JAK PROFESJONALISTA! SUMMER STAGE’23

 

Filozofia

Wymagający program dostosowany do każdego poziomu.

Nasz letni obóz (Summer Stage Competition) wyróżnia posiadanie ponad 25-letniego doświadczenia w szkoleniu młodych tenisistów z całego świata. Program oparty jest na codziennym treningu rocznych zawodników Akademii, w tym tych profesjonalnych jak Pablo Carreño Busta czy Carlos Alcaraz.

Dzięki programowi dostosowanemu do wieku i poziomu, dzieci (od 8 roku życia) mogą skorzystać z pobytu, aby przeżyć doświadczenie treningu w taki sam sposób jak zawodnicy trenujący przez cały rok, którzy chcą zostać lub już są profesjonalnymi tenisistami.

Akademia posiada Hotel Rural dla rodziców, co umożliwia młodym przyjazd i korzystanie z jednej z najlepszych akademii na świecie.

 

Opis letniego obozu (Summer Stage Competition):

Międzynarodowy kampus, w którym możesz uczyć się i podnosić swój poziom tenisowy, jednocześnie dobrze się bawiąc, ucząc się języków i rozwijając swoje umiejętności społeczne. Obóz oferuje możliwość gry i kontaktu z profesjonalnymi tenisistami, jak również daje możliwość zamieszkania i poznania światowego numeru 1: Juana Carlosa Ferrero, oraz innych profesjonalnych graczy, takich jak Carlos Alcaraz czy Pablo Carreño Busta.

Akademia Tenisowa Ferrero dostosowuje swój kampus do obecnych czasów, a grupy treningowe będą zorganizowane zgodnie z wynikami testu kwalifikacyjnego ułożonego pierwszego dnia. Grupy mogą się różnić, a to pozwala na elastyczne szkolenie w zależności od tego, co każdy gracz wymaga, więc może spełnić ich wymagania prawidłowo. Proporcje na każdym korcie będą się różnić w zależności od tego, czego potrzebuje każdy zawodnik i od konkretnej pracy, którą nasz personel uzna za najlepszą, aby zagwarantować pełny zysk z treningu. Wszyscy zawodnicy przyjeżdżający na dwa lub więcej tygodni otrzymają raport, podkreślający ich najlepsze cechy oraz te, które wymagają poprawy.

Celem jest danie wszystkim takich samych możliwości trenowania z naszymi rocznymi zawodnikami; pokazanie zawodnikom, jaki jest ich poziom tenisowy i uświadomienie im, jaką pracę muszą wykonać, aby się doskonalić. Aby to osiągnąć, wymagana jest intensywna i zabawna praca, która motywuje zawodnika i budzi jego zainteresowanie sportem i wartościami, które pozostają na całe życie.

 

Informacje dodatkowe

Od 4 czerwca do 2 września. Wybierz swój obóz na dowolną ilość tygodni.

Zameldowanie odbędzie się w pierwszą niedzielę odpowiadającą wybranej opcji 10:00 do 13:00. Wymeldowanie odbędzie się ostatniej opcji wybranej w sobotę od 10:00 do 13:00.

 

Stawki:

1.540€/tydzień *, 2.925€ / 2 tygodnie, 4.155€ / 3 tygodnie, 5.235€ / 4 tygodnie,  6.160€ / 5 tygodni, 6.930€ /  6 tygodni

+5% zniżki dla stałych klientów

+5% zniżki dla rodzeństwa

*Skonsultuj nasze zniżki dla dłuższych pobytów.

 

Wydatki nie zawarte w cenie (które zostaną naliczone później) to:

 • Pranie;
 • Naciąganie rakiet;
 • Wydatki z turniejów zewnętrznych (od 3 tygodnia);
 • Niestandardowa praca psychologiczna (opcjonalnie);
 • Zajęcia językowe (opcjonalnie).

 

Obóz padla:

Ze względu na duży wpływ padla w społeczeństwie hiszpańskim, JCF Sanyo – Equelite Adacemy, oferuje możliwość tym, którzy są zainteresowani tą nową dyscypliną, rozwijania swoich umiejętności zawodniczych w naszych obiektach, zgodnie z podobnym planem jak w tenisie, ale ze zmianą rakiety.

 

Obóz z nauką języka:

Mamy duży zespół wykwalifikowanych nauczycieli obu systemów szkolnych (brytyjskiego i hiszpańskiego), więc oferujemy możliwość skorzystania z międzynarodowego środowiska do nauki lub doskonalenia dowolnego języka. Poza tym, gracze, którzy zapiszą się na Letni Obóz Tenisowy (Summer Stage Competiton) z językami, będą mieli możliwość dzielenia pokoi z osobami z innych części świata.

 

HARMONOGRAM OBOZU LETNIEGO

Od poniedziałku do piątku:

Harmonogram może ulec zmianie w zależności od wymagań zawodnika.

8:00 Śniadanie
9:00 Trening
10.55 Przerwa poranna
11:05 Trening
13:00 Czas na odpoczynek i basen
14:00 Lunch
16:00 Trening
17:30 Przerwa popołudniowa
17:45 Trening
19:15 Czas na basenie i rozrywka
20:30 Kolacja
23:00 Cisza
Opcjonalna godzina językowa (hiszpański lub angielski) zostanie podana podczas czasu odpoczynku, lunchu/kolacji i/lub rozrywki.

Sobota:

Wyjazdy w sobotę odbywają się w godzinach od 10.00 do 13.00. Nie będzie żadnego treningu.

Dla zawodników pozostających więcej tygodni, soboty w środku pobytu wyglądają następująco:

8:00 Śniadanie
9:30 Trening zabawowy (Clinic/Olimpiada/DavisCup)
13:30 Lunch
16:00 Turniej wewnętrzny
19:15 Czas na basenie
20:30 Kolacja i rozrywka
23:00 Cisza

Niedziela (dzień przyjazdu):

Od 10.00 do 13.00 Protokół wejścia.

13.30: Lunch i rozrywka
16.30: Spotkanie powitalne
18.00: Test kwalifikacyjny
20.30: Kolacja
23.00: Cisza

Co 2 niedziele będzie wycieczka (park wodny, plaża, turystyka).

Do gry w turniejach zewnętrznych wymagane jest upoważnienie od rodziców (od 3 tygodni pobytu).

DOSTĘPNE TERMINY NA ROK 2023

Tydzień 1: zameldowanie 04/06 – wymeldowanie 10/06
Tydzień 2: 11/06 – 17/06
Tydzień 3: 18/06 – 24/06
Tydzień 4: 25/06 – 01/07
Tydzień 5: 02/07 – 08/07
Tydzień 6: 09/07 – 15/07
Tydzień 7: 16/07 – 22/07
Tydzień 8: 23/07 – 29/07
Tydzień 9: 30/07 – 05/08
Tydzień 10: 06/08 – 12/08
Tydzień 11: 13/08 – 19/08
Tydzień 12: 20/08 – 26/08
Tydzień 13: 27/08 – 02/09

POPRAWIAJ Z NAMI SWOJĄ TECHNIKĘ! ZINDYWIZUALIZOWANY PROGRAM TENISOWY I PADLOWY DLA AMATORÓW

Opis programu dla amatorów:

Ciesz się jednym z naszych pakietów z najlepszym tenisem i padlem w hotelu Equelite Rural. Nasza Akademia zapewnia spersonalizowany program dla amatorów, którzy chcieliby poprawić swoje umiejętności taktyczne i techniczne. Poprzez personalizację treningów nasi trenerzy dostosują się do poziomu graczy.

Treningi będą podzielone na 2 części: poranne i wieczorne sesje po 1,5 godziny każda.

W godzinach wolnych od zajęć można korzystać z tarasu, basenu, siłowni lub zapisać się na dodatkowe zajęcia.

Dodatkowe informacje:

Ceny niestandardowe
Ze względu na szeroki zakres oferowanych przez nas usług, poproś o fakturę proforma wysyłając e-mail na adres dareklipka@hotmail.com lub telefonicznie (+34) 722 702 729.

Warunki w przypadku rezygnacji z usługi znajdziesz w dziale Informacje prawne.

Warunki
Wszystkie ceny zawierają obowiązujący podatek VAT.
Rezerwacja jest uzależniona od dostępności miejsc w akademii i Hotelu Rural Equelite.

Zniżki
10% ZNIŻKI, jeśli przyjdziesz w grupie.

Zakwaterowanie
Zawodnicy w programie amatorskim będą zakwaterowani w naszym relaksującym “Rural” hotelu, znajdującym się na terenie akademii. Pokoje znajdują się wzdłuż ogrodów, wokół basenu. Program ten obejmuje pełne wyżywienie w naszej restauracji.

 

“TENNIS PROGRAM”
Przyjazd w niedzielę/wyjazd w sobotę rano.

Harmonogram treningów:

 • 3 godziny dziennie tenisa od poniedziałku do piątku;
 • Korzystanie z naszych stref fitness;
 • Pełne wyżywienie w hotelu Equelite Rural, znajdującym się w tych samych obiektach.

         CENA 1260€

 

“PROGRAM WEEKENDOWY”
Przyjazd w piątek/wyjazd w niedzielę.

Plan treningów:

 • 1 i pół godziny tenisa w piątek po południu;
 • 2 godziny tenisa w sobotę rano;
 • 2 godziny tenisa w niedzielę rano;
 • Korzystanie z naszych stref fitness;
 • Pełne wyżywienie w hotelu Equelite Rural, znajdującym się w tych samych obiektach.

          CENA 558 €

 

“PROGRAM PADEL”

Przyjazd w niedzielę/wyjazd w sobotę.

Harmonogram treningów:

 • 3 godziny dziennie padla od poniedziałku do piątku i mecz w sobotę rano;
 • Korzystanie z naszych stref fitness;
 • Pełne wyżywienie w hotelu Equelite Rural, znajdującym się w tych samych obiektach.

CENA  1035 €

PROGRAM DOSTOSOWANY DO POTRZEB GRACZY PONIŻEJ 12 ROKU ŻYCIA. GRAJ W TENISA I CIESZ SIĘ!

 

Program dla zawodników poniżej 12 roku życia

Opracowaliśmy indywidualny plan dla tenisistów poniżej 12 roku życia, którzy są zainteresowani doskonaleniem swoich umiejętności i dobrą zabawą podczas treningu w trakcie pobytu. Program ten jest skierowany do graczy w wieku od 8 lat i ma określony harmonogram gry w tenisa; w międzyczasie dzieci odbywają spersonalizowany trening w akademii o wysokim wyczynie, skupiając się na wytycznych dotyczących meczu i różnych stylach tenisowych.

Ponadto, Rural hotel znajdujący się w akademii jest dostępny dla rodziców, aby mogli być blisko swoich dzieci podczas ich pobytu.

Ten program jest dostępny od września do maja (włącznie) i podąża on za interaktywnym planem, w którym pracuje się nad techniką, taktyką, psychologią i fitnessem, zawsze dostosowanym do ich wieku i poziomu.

Informacje dodatkowe:

Tygodniowa opłata:
1.536€ – program zawodniczy U-12;
1.968€ – program zawodniczy U-12 + zakwaterowanie dla 1 rodzica;
2.112€ –  program zawodniczy U-12 + zakwaterowanie dla 2 rodziców.

 

Cena obejmuje:

 • Spersonalizowany trening (sesje poranne i popołudniowe w zależności od harmonogramu);
 • Zakwaterowanie w akademii, gdzie mieszkają niektórzy z naszych trenerów, zawodników, a nawet Juan Carlos Ferrero i Antonio Cascales, aby utrzymać rodzinną atmosferę wokół tego miejsca;
 • Specjalne ceny dla rodziców;
 • Pełne wyżywienie z 5 posiłkami dziennie. Menu jest tworzone przez naszych trenerów fitness i naszego dietetyka w celu zaoferowania kompletnej i zdrowej diety (dania śródziemnomorskie, orientalne i międzynarodowe);
 • Prezenty i zdjęcia z najbardziej znanymi graczami jak Pablo Carreño, Carlos Alcaraz czy Juan Carlos Ferrero;
 • Bezpłatne korzystanie z wszystkich instalacji;
 • Raport tygodniowy.

 

Cena nie obejmuje:

 • Pralnia;
 • Naciąganie rakiet;
 • Dodatkowych prywatnych lekcji;
 • Prywatne lekcje języka: Hiszpański, Angielski, Francuski lub Rosyjski.

 

Harmonogram:

Jest to orientacyjny harmonogram, dostosowany do wieku i poziomu każdego zawodnika. Trenerzy przeanalizują ich poziom tenisowy oraz możliwości i opracują harmonogram mając na uwadze ilość pracy potrzebnej do poprawy oraz doświadczenie jak wygląda profesjonalny trening:

Niedzielne popołudnie: Tylko dzień zameldowania

Od poniedziałku do piątku:

09:30 Tenis
11:00 Poranna przekąska
11:30 Fitness
13:00 Prysznic
13:30 Lunch i odpoczynek
15:30 Tenis
17:00 Przekąska
17:10 Fitness
19:30 Kolacja

Sobota rano: Wyjazd

Specjalna praca mentalna będzie dodana w odniesieniu do wieku: Wprowadzenie, praca rutynowa i taktyczno-mentalna praca na korcie.

TYGODNIOWE PROGRAMY PRZEZ CAŁY ROK DLA GRUP PRZYJACIÓŁ LUB RODZIN. PRZYJEDŹ Z RODZINĄ I PRZYJACIÓŁMI, ABY CIESZYĆ SIĘ TENISEM!

Opis programu dla grup

Akademia Tenisowa oferuje możliwość przyjazdu z programem dostosowanym do potrzeb i z jeszcze bardziej konkurencyjnymi cenami, ponieważ przyjeżdżacie w grupie. Akademia przedstawia ten program jako konkretną ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb. Program jest oferowany przez cały rok, abyś mógł skorzystać z dobrego hiszpańskiego klimatu.

 

Zapytaj o wycenę i program “szyty na miarę” kontaktując się z nami na dareklipka@hotmail.com lub dzwoniąc pod numer +34 722 702 729.

Niektóre z oferowanych przez nas możliwości:

 • Wszystkie grupy wiekowe i poziomy: zawodnicy wyczynowi, dzieci lub dorośli.
  Rodziny, przyjaciół czy firmy;
 • Trenuj z naszą kadrą lub korzystaj z naszych obiektów (korty, siłownia, basen, bieżnia…);
 • Harmonogram i/lub określona nawierzchnia kortu;
 • Inne zajęcia poza tenisem, takie jak padel, piłka nożna, siatkówka, rower.

DLA TRENERÓW, KTÓRZY CHCĄ SIĘ DOSKONALIĆ LUB OSÓB, KTÓRE ASPIRUJĄ DO ZOSTANIA TRENERAMI. SKORZYSTAJ Z MOŻLIWOŚCI DOSKONALENIA SIĘ JAKO TRENER!

 

Opis programu szkolenia

Skorzystaj z możliwości trenowania z najlepszymi. Akademia Ferrero oferuje dwutygodniowe kursy, na których możesz uczyć się z wysoko wykwalifikowanymi trenerami z doświadczeniem na profesjonalnych tourach tenisowych: ATP i WTA.

Masz również możliwość skorzystania z kursu online prowadzonego przez naszych pracowników. Po zaliczeniu kursu można otrzymać stypendium na odbycie stażu w akademii.

Dodatkowo, jeśli właśnie skończyłeś studia lub nadal się szkolisz, oferujemy możliwość odbycia praktyk w tenisie, przygotowaniu fizycznym, psychologii lub fizjoterapii.

 

Kurs online

 • Realizowany przez naszych pracowników;
 • Czas trwania 40 godzin;
 • Kurs w języku hiszpańskim;
 • 195€.

 

Praktyki na miejscu

Pakiet ekonomiczny:

 • 2 tygodnie stażu i pracy pod nadzorem;
 • Zakwaterowanie w pokojach ze wspólną łazienką;
 • Pełna wyżywienie;
 • 950€

 

Pakiet Deluxe:

 • 2 tygodnie mentorowanego stażu;
 • Zakwaterowanie w naszym hotelu Rural;
 • Pełne wyżywienie;
 • 1.580€

 

Pakiet letni:

 • 2 tygodnie mentorowanego stażu;
 • Zakwaterowanie ze wspólną łazienką;
 • Pełne wyżywienie;
 • Możliwość przedłużenia stażu (odpłatnie);
 • 700€

 

Dla kogo jest przeznaczony?

 • Entuzjastyczni trenerzy, których celem jest doskonalenie się;
 • Trenerzy fitness z aspiracjami do specjalizacji w tenisie;
 • Tenisiści z ambicjami do kształtowania się z innego punktu widzenia niż zawodnika;
 • Tenisiści, którzy chcą być trenerami.

 

Profesjonalne

Zawodnik ATP lub WTA może przyjechać do akademii z własnym trenerem, aby trenować  na naszych kortach i być wspieranym przez Team Equelite jako sparingi. Posiadamy przyznaną kategorię 1 od ATP i WTA.

 

Szkolenie szyte na miarę

Przeprowadź trening do kolejnego wyjazdu turniejowego na określonej nawierzchni, z naszym zespołem lub własnymi trenerami. Zmaksymalizuj swoje mocne strony, taktykę, procenty, rywalizację itp. Na przykład, oferujemy możliwość przygotowania turniejów ITF Junior w Europie czy turnieju ITF G-1 w akademii lub Roland Garros.

 

Okres przygotowawczy

Zawodnicy z zewnątrz mogą przygotowywać się do kolejnego sezonu na terenie naszych obiektów. Program jest spersonalizowany i dostosowany do charakterystyki każdego zawodnika, praca nad techniką, motywacją, pracą umysłową i przygotowaniem motorycznym.

 

Program rodzinny i grupowy

Mamy różne tygodniowe programy dla grup lub rodzin, gdzie będzie można trenować razem z numerem 1 na świecie. Dostosowujemy się do potrzeb grupy: dzieci, amatorów, rodzin lub firm. Mogą oni korzystać z naszych obiektów i grać nie tylko w tenisa, ale także w padla, piłkę nożną czy siatkówkę.

 

Kurs trenerski

Istnieje możliwość zorganizowana indywidualnego kursu trenerskiego dla konkretnej grupy zainteresowanych osób.

 

Wynajem naszych instalacji

Korzystanie z naszych obiektów, aby trenować i zmaksymalizować swoje mocne strony z własnymi trenerami w idealnym środowisku to gry w tenisa.

Jestem polskim agentem Akademii Ferrero, dlatego jeśli jesteś zainteresowany którymś z programów lub masz jakieś  pytania związane z wyjazdem do akademii to skontaktuj się ze mną: dareklipka@hotmail.com lub zadzwoń +48 609 060 699 (telefon) lub +34 722 702 729 (WhatsApp).

Ferrero zawsze było znane ze swoich wspaniałych instalacji

 

Akademia jest miejscem, w którym na co dzień trenują jedni z najlepszych zawodników w profesjonalnym świecie tenisa, tacy jak Carlos Alcaraz czy Pablo Carreño, ale posiada również pokoje zarówno dla zawodników, jak i dla dorosłych, którzy chcą się u nas zatrzymać podczas pobytu.

Akademia znajduje się na działce o powierzchni 120 000 m2, jest to idealne miejsce do rozwijania wyznaczonych celów, ponieważ wszystkie obiekty są przeznaczone wyłącznie dla zawodników-rezydentów.

 

WordPress Theme built by Shufflehound. © 2023. Mały Tenisowy Mistrz. Wszelkie prawa zastrzeżone